Bizi Tanıyın

—- Şirketimiz  Hayteks A,Ş.olarak queen accessories markası ile faaliyet gösterdiğimiz her alan ve coğrafyada lider, şeffaf, tercih edilen, büyümedeki karlılığını sürdüren en güçlü perakende grubudur.

—- Şirketimiz  Hayteks A,Ş.otuz yıllık bilgi ve deneyimleri ile  başarı getirecek yaratıcı fikirleri uygulayabilen, piyasanın sunduğu fırsatları zamanında değerlendiren , yeni pazarlama kuramlarına hakim ve çağdaş bir girişimcidir.

—- Şirketimiz  Hayteks A,Ş. yurtiçi ve yurtdışında ,hizmet verdiği toplumların gereksinimlerini  en doğru şekilde değerlendirerek, değişen ticaret dünyası ve piyasa oyuncuları karşısında yaratıcı adımlar atarak inovatif ve dinamik vizyonu ile faaliyet gösterdiği bütün alanlarda pozisyon  alabilen, rekabetçi, açık görüşlü ve yeni fikirlere duyarlı bir kimliğe sahiptir.

—- queen accessories mağazalarımız  personeli tüm faaliyetlerinde,  koşullar ne olursa olsun, müşteri memnuniyetine odaklı bir çalışma disiplinine sahiptir. Bu sebep ile , hizmet verdiğimiz alanlar da, çözüm ortağımız olarak gördüğümüz müşterilerimizi hem duygusal hem de sosyal açıdan  mutlu olmalarına katkı sağlamak temel ilkelerimizdendir.

—- Müşterilerimizin queen accessories  mağazalarımızda kendilerini, rahat, özgür, aradığı kaliteli ve trend ürünleri bulabilmenin mutluluğu ile duyduğu  heyecan ve  keyifli halini gözlemlemiş olmamız  şirket olarak en büyük mutluluğumuzdur.

—- Günlük yaşamın doğal akışı içinde, sanatkatlarımızın tasarımlarını sizlerle buluşturup mutluluğu arttırmayı hedefleyen bir markayız, müşterilerimizin özel ve sıradışı olmaları bizi mutlu ediyor.

 

ÜRÜN DEĞİŞTİRME VE İADE
Siz müşterilerimizin mutluluğu ve satın aldığı ürünlerden memnun kalması, en önemli amacımız. Hayteks A.Ş. alışveriş sonrasında da sizden gelecek bütün istekleri yerine getirmeye ve size yardımcı olmaya hazır!
Kullanılmamış ve paketi açılmamış ürününüzün kredi kartı ya da nakit iadesi, sadece alışveriş yapmış olduğunuz mağazadan, yalnızca orijinal fatura ile birlikte aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

BEDEN, MODEL, RENK VE HEDİYE DEĞİŞTİRME
Satın aldığınız ya da size hediye edilen bir ürün üzerinize uymamış ya da rengi, modeli eve geldiğinizde içinize sinmemiş olabilir. Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünleri, 30 gün içinde, faturası veya hediye değiştirme kartı ile birlikte herhangi bir mağazamızdan değiştirebilirsiniz.

PROBLEMLİ ÜRÜN DEĞİŞİMİ
Ürünlerimizde, kullanım sonrasında oluşan herhangi bir problemin, üretimimizden kaynaklandığını düşünüyorsanız, faturanız ile birlikte en kısa zamanda bir mağazamıza bırakmanız yeterli olacaktır. Merkezimizde yapılacak inceleme sonucunda, üretim kaynaklı bir problem tespit edilmesi halinde, ürün yenisiyle değiştirilecektir. Mağazamızdan ürünün değeri ölçüsünde yeni bir ürün seçmeniz ya da dilediğiniz bir mağazamızdan, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir “İade Çeki” almanız mümkün olacaktır.

ÖNEMLİ…
Mağazalarımızdan satın aldığınız bijuteri haricinde ,tüm ürünlerin üzerinde ürünün kumaş, iplik ve aksesuarları ile ilgili bilgilerin yanı sıra kullanım ve temizleme tavsiyeleri bulunmaktadır.
Ürünün üzerinde yapılan özel testler sonucunda belirlenen “Kullanım ve Temizleme Tavsiyeleri”, ürününüzü uzun yıllar boyunca problemsiz şekilde kullanabilmeniz için sunulmaktadır.
Satın aldığınız bir ürünün değişimi için mağazalarımıza başvururken, sizden ürün ile birlikte “faturasını” da getirmeniz istenecektir.
Size hediye edilen bir ürünü değiştirmek istediğinizde ise, hediye paketinin içinde bulunan “Hediye Değiştirme Kartı”nı mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
Ürün veya hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve her türlü sorunuz için “Hayteks A.Ş Müşteri İlişkileri” sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!